Даруймо людям радість

375

На святковій сцені – МЕЛЬПОМЕНА – муза театрів, ЄВТЕРПА – муза музики й пісень, ТЕРПСІХОРА – муза танцю та КУЛЬТУРА сказали багато добрих слів про наших працівників музеїв і бібліотек, співаків, танцюристів і музикантів.

На святкову сцену вийшли всі учасники творчого вечора і виконали вітальну пісню, слова до якої написала учасниця ансамблю «Дніпряночка» Тетяна Парфенова.

Театралізоване дійство продовжили ведучі Ольга Нестерова та Микола Фокасій.

Працівників культури району з професійним святом вітали заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов, заступник голови районної ради Олексій Шаповал, начальник відділу культур і туризму РДА Микола Середенко.

На Зіркову доріжку для отримання відзнак запрошували творчих працівників та майстрів народного мистецтва. Молодий директор районного Будинку культури Надія Грижунова відзначила аматорів грамотами районного Будинку культури.

Відбулося й урочисте посвячення молодих спеціалістів. Почесне звання культпрацівників відтепер отримали спеціаліст відділу культури і туризму Анастасії Супруненко, директор районної бібліотеки Юлія Похілова, методисти районного Будинку культури Андрій Магась та Інна Стороженко і провідний методист з охорони культурної спадщини Захарівського музею історії Олег Гуртовий, які отримали перші медалі «Працівник культури-2017».

У вітаннях «Музи» також показали своє мистецтво: Катерина Бутенко прочитала вірш «Гра», який написала Світлана Калугіна, Олена Куциба багато побажань висловила піснею «Я бажаю», а Марина Дуженкова зачарувала танцем «Крила».

У концертах районного Будинку культури беруть участь хореографічні колективи. Це «Славутянка» та «Віночок» Центру дитячої та юнацької творчості, керівники Володимир Шабалін та Оксана Панова, «Світоч» Власівського Будинку культури, керівник Алла Педько. У цей день глядачів радували колектив східного танцю «Сальсабіль», керівник Оксана Мамонтова та ансамбль бального танцю «Ритм» Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ярослав Мусієнко.

У номінації «Лине пісня до серця» прозвучали пісні у виконанні вокального дуету Любові Воловик та Володимира Котляра, народних вокальних ансамблів «Мрія», керівник Юлія Мартиненко та «Дніпряночка», керівник Заслужений працівник культури України» Надія Татарнікова.

Ольга Тітова, провідний методист з театрального жанру районного будинку культури.

Поширити
"Вісті Світловодщини"