Дарувати подарунки дітям – це не «піар», а бажання подарувати свято

З нагоди Дня святого Миколая та новорічних свят голова Світловодської районної державної адміністрації 2015-2019 років Сергій Твердовський продовжує вітати та дарувати приємні подарунки дітям Світловодського району.

Про це нам повідомили прийомні батьки Антоніна Мостовик та Світлана Вартік із Великої Андрусівки.


Так, 21 грудня 2019 року завдяки сприянню та спонсорській допомозі Сергія Сергійовича, 8 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківсь­кого піклування, які виховуються у прийомних сім’ях, разом із прийомними батьками відвідали ігрову арену «Battle Zona» (м. Кременчук, Полтавська область, ТРК «Галактика». Це арена для стрільби м’яки­ми кульками з популярних бластерів Nerf. Суть гри – динамічні ігрові баталії між командами (спортивна гра без травматизму). Діти разом із прийомними батьками розділилися на дві команди («салатові» і «помаранчеві»). Кожен гравець отримав зброю із спеціальними «Дарт», які створені із м’якого матеріалу. І розпочалися ігрові баталії…


Команди змагалися між собою, проходячи різноманітні перешкоди та дистанції. В результаті змагань перемогла дружба.
У ході гри діти разом із прийомними батьками отримали багато позитивних емоцій та яскравих вражень.
Після цього, трішки підкріпившись та відпочивши, усі учасники заходу переглянули 3D фільм «Джуманджі» – американський пригодницький фільм про напружену настільну гру, що оживляє диких тварин та матеріалізує інші небезпеки джунглів. Це було щось неймовірне, адже фільм у форматі 3D діти дивилися вперше у своєму житті, тому емоції їх переповнювали. Вони, не соромлячись, раділи, викрикували, посміхалися, плескали в долоні і дуже переймалися за долю героїв «Джуманджі».


Діти та їхні прийомні батьки щиро вдячні Сергію Твердовському­ за чудовий суботній день та можливість побачити нове і цікаве.
Дорогою додому малеча та прийомні батьки ділилися своїми враженнями.
Вважаю, розповідати про такі моменти потрібно хоча б для того, аби дати можливість дітворі та їхнім прийомним батькам подякувати тим, хто їм допомагає.

А ще – це прекрасний приклад для наслідування. Адже подарунки робити набагато приємніше, аніж їх отримувати.

Світлана Калугіна.

Фото надали
прийомні родини.

Поширити
"Вісті Світловодщини"