Де найсильніші спортсмени? На Світловодщині!

663

День працівників фізкультури і спорту Світловодщина відзначила як і личить спортивному святу. Наші хортингісти взяли участь у фестивалі з Хортингу, який проходив у Мукачеві, а на території яхт-клубу «Кристал» відбувся відкритий олімпійський урок, в рамках якого пройшли змагання з пляжного волейболу та футболу і вітрильного спорту.

У заходах взяли участь команди Світловодської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

За підсумками змагань, переможцями у вітрильному спорті визначено (кермовий та капітан): у класі Laser: І місце – Віталій Прокоп’єв та Єва Єфросініна; ІІ місце – Софія Дрогалич і Дар’я Решетняк, ІІІ – Андрій Гайдук і Матвій Ангурець.

Серед чвертьтонних найпрудкішою визнано екіпаж яхти «Санта Марія», ІІ місце – яхта «Оля-ля», ІІІ місце – яхта «Елеон». Серед однотонних – яхта «Кристал», ІІ місце яхта «Афіна» і ІІІ – яхта «Сюрпиз».

У пляжному футболі перемогу здобула команда Григорівки (у змаганнях з волейболу вони теж здобули перше місце), ІІ місце посіла команда з Микільського (по волейболу теж ІІ місце), а Павлівська команда завоювала два ІІІ місця по футболу і волейболу відповідно.

8-9 вересня у Мукачеві проходив Всеукраїнський фестиваль спортивних розділів хортингу. Тут були представлені двобій, сутичка, нок-даун, показові виступи та форма. Збірна команда Світловодського району, спортивний клуб «Козак» стала лауреатом спортивного свята, достойно представивши Світловодщину.

Щиро пишаємося нашими спортсменами та бажаємо подальших перемог.

Поширити
Відповідальний секретар редакції газети «Вісті Світловодщини», журналіст.