Демобілізовані світловодські військовослужбовці та учасники АТО відвідали інформаційний семінар

Станом на 1 листопада у Світловодській міськрайонній філії обласного центру зайнятості на обліку перебували 20 демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО. Працівники служби зайнятості завжди готові допомогти цим людям порадою, корисною інформацією і не лише про наявні вакансії, але й про зміни чи новини в чинному законодавстві про зайнятість, можливість здобуття нової професії, підвищення кваліфікації, шляхом стажування у роботодавця чи навчання у навчальних центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, інше. Для надання більш детальної інформації з першоджерел, до участі у семінарах служба зайнятості залучає соціальних партнерів.
Днями у міськрайонній філії обласного центру зайнятості за участю голови ГО «Світловодська спілка учасників антитерористичної операції» Олександра Скотнікова відбувся черговий інформаційний семінар для колишніх військовослужбовців та учасників АТО.
Розпочинаючи семінар провідний фахівець з профорієнтації Ольга Бугрим ознайомила присутніх, зокрема, зі спектром соціальних послуг, які надає служба клієнтам, попитом і пропозиціями на місцевому ринку праці, змістом державних гарантій у сфері зайнятості. Фахівець міськрайонної філії надала присутнім відповідну допомогу в побудові кар’єрних планів, при цьому значна увага приділялась корекції вимог до майбутнього робочого місця, зміні уявлення про підходящу роботу, підвищення самооцінки та ін.
У свою чергу О. Скотніков зупинився на наболілих колишнім військовослужбовцям питаннях, у т. ч. виділення земельних ділянок учасникам АТО у м. Світловодську, безкоштовному перевезенні у міському транспорті, можливості психологічної реабілітації. Також й про санаторно-курортне лікування учасників АТО та членів їхніх родин, будівництво бази відпочинку на березі Блакитного озера біля села Павлівка Світловодського району та інших питання, що хвилювали присутніх.
Захід відбувся в невимушеній атмосфері: були обговорені багато проблем, які виникають при їхньому повернені до мирного життя. Також присутні учасники АТО отримали вичерпні відповіді на хвилюючі їх питання. Кожен учасник семінару отримав роздатковий інформаційний матеріал.
Лариса Шевченко, заступник директора Світловодської міськрайонної філії обласного центру зайнятості