День місцевого самоврядування – свято кожного жителя громади

День місцевого самоврядування Світловодщина відзначила минулого тижня. Сільських голів, депутатів усіх рівнів щиро вітали зі сцени Григорівського Будинку культури, де і відбулися урочистості.

346

Своїх колег зі святом щиро привітав голова районної ради Роман Домбровський. Він, зокрема, зазначив:

– Напередодні професійного свята людей, які працюють в органах місцевого самоврядування, ми зібралися у цій святковій залі, аби відзначити кращих, поділитися перспективами розвитку Світловодщини, а головне, щоб відчути, що ми – єдина команда.

Особисто я вважаю, що День місцевого самоврядування – це хоч і професійне свято, але воно стосується кожного: і громадських активістів, людей з активною життєвою позицією – це свято кожного виборця. Щороку депутати всіх рівнів звітують про свою роботу перед громадою, бо саме працівники самоврядних структур, вважаю, найтісніше пов’язані у своїй роботі з простими жителями від великих міст до найменших сіл. Я пишаюся тим, що очолюю Світловодську районну раду, бо працюю з прекрасними, відповідальним і свідомими людьми. Та робота районної ради буде лише тоді успішною і продуктивною, коли є співпраця всіх, хто бажає своїй території розквіту. У нас ця співпраця є згуртованістю у досягненні поставленої мети. А ще дуже важливо, коли союзником у роботі є виконавчий апарат, який і виконує всі рішення депутатів, тим самим втілюючи заплановане в життя. В районі функцію виконавчого апарату виконує районна державна адміністрація, яку очолює, вважаю, мій колега, фахівець, який за кілька років своєї роботи прекрасно вивчив усі проблемні питання нашого регіону і успішно працює над їх вирішенням – Твердовський Сергій Сергійович. Я запрошую його на сцену.

Голова районної державної адміністрації приєднався до щирих побажань голови районної ради, побажав усім працівникам органів місцевого самоврядування плідної праці.

Також керівники району вручили ряд нагород. Так, Почесною грамотою Світловодської районної ради та районної державної адміністрації нагородили: землевпорядника Григорівської сільської ради Ольгу Боклажук, начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера виконавчого апарату районної ради Любов Кобиляцьку, депутата районної ради Анатолія Мірошника, секретаря Озерської сільської ради Тетяну Рудь, секретаря Григорівської сільської ради Наталію Холодову, члена виконавчого комітету Федірківської сільської ради Миколу Хоменка.

Анна Трубаченко оголосила подяки від народного депутата України Олеся Довгого голові районної ради Роману Домбровському та сільським головам Аріфу Різаєву і Володимиру Щукіну.

Грамоти районної ради та районної державної адміністрації отримали інспектор з військового обліку Великоскельовської сільської ради Світлана Гонець, депутати районної ради Анатолій Деревянко, Вадим Дмит­рієв, Ігор Кирилов, Андраник Тартикян, Ігор Шевченко; подяки районної ради та районної державної адміністрації оголосили депутатам районної ради Юрію Долгову, Юрію Котляру та Сергію Осиці; депутатам Іванівської та Миронівської сільських рад Орині Покотило та Денису Уманцю.

Після урочистостей присутні в залі переглянули концертну програму за участю Григорівських аматорів, народного вокального ансамблю «Мрія» та вихованців Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості: народного хореографічного ансамблю «Росинка» (керівник – заслужений працівник культури України, кавалер ордену княгині Ольги 3 ступеню Галина Чайковська), та народної студії сучасної пісні «Антарес» (керівник – Альона Дороганич).