День села – свято всієї громади

14 вересня у приміщенні Павлівського Будинку культури було людно – село святкувало свій День народження. Першим до своїх земляків з вітальним словом звернувся Пав­лівсь­кий сільський голова Микола Панасенко. Він коротко розповів про історичне минуле Павлівки, овіяне легендами, обпалене війнами, уславлене добрими справами і традиціями; подякував усім, хто дбає про розбудову села та про добробут його жителів.
Так, за тісну співпрацю з Павлівською громадою сільський голова оголосив Подяку виконавчого комітету Павлівської сільської ради депутату Верховної Ради Олесю Довгому; Почесною Грамотою виконавчого комітету Павлівської сільської ради нагородив підприємця Юрія Булаєнка; грамоти виконавчого комітету Павлівської сільської ради отримали молода спеціалістка, вчителька Катерина Панасюк та творчий колектив аматорів Павліського Будинку культури.
Подяки виконавчого комітету Павлівської сільсь­кої ради були оголошені місцевим підприємцям Олександру Веселому, Сергію Осиці та Анатолію Сербину.
Серед інших, своїх односельців вітали заступник директора Павлівського НВО Тетяна Горєва та голова вете­рансь­кої організації Зінаїда Чернієнко.
Цінні подарунки від Павлівської громади отримали наймолодша жителька села Богдана Мусієнко і найстарша жителька Павлівки Дарія Андріївна Данільченко.
У номінації «Двір зразкового порядку» переможцями стали господарі Денисенки (вул. Молодіжна, 16) та Артеменки (вул. Джерельна, 26).
Зворушливим моментом свята стало нагородження сімейних пар, які прожили разом 50 років, та тих, які нещодавно стали на весільний рушник. Золотий ювілей подружнього життя у цьому році відзначили Дмитро Володимирович та Валентина Олексіївна Бур’янські, Микола Миколайович та Ніна Іванівна Булаєнки; наймолодшим подружжям цього року стали Микола і Яна Полтавці.
Святковий коровай від підприємців Олександра Веселого та Сергія Осики піднесли усім, хто був представлений у різних номінаціях.
Концертну програму підготували артисти-аматори Павлівсь­кого Будинку культури.
Після чудового концерту свято продовжилося на подвір’ї дискотекою та святковим частуванням. На завершення заходу від підприємця Юрія Булаєнка павлівчани отримали подарунок – святковий феєрверк.
Організаційний комітет та працівники Павлівського Будинку культури щиро дякують за спонсорську допомогу місцевим підприємцям Юрію Булаєнку, Олександру Веселому, Сергію Осиці, Анатолію Сербину. А також Ларисі Шумило – за смачний капус­няк.
Напередодні відзначення Дня села, 13 вересня, школярі Павлівського освітнього закладу взяли участь у легкоатлетичному пробігу. Кращі атлети отримали грамоти та солодке частування від Анатолія Сербина.
Світлана Калугіна.