День села – свято всієї громади

У суботу, 4 серпня у Великій Андрусівці святкували день села. Цим святом завершився цикл відзначення сільських свят, які ввійшли до Великоандрусівської ОТГ – Подорожнього, Нагірного, Калантаєва і Великої Андрусівки. На свято зійшлося мало не все село.

Під час урочистостей великоандрусян щиро вітали сільський голова Ніна Іващенко народний депутат України Олесь Довгий, голова Світловодської районної державної адміністрації Серій Твер­довський, голова районної ради Роман Домбровський та староста с. Подорожнє Володимир Воропаєв. Всі вони бажали жителям села миру і добробуту, щастя і добра, а також розквіту їхній громаді.
Ми розуміємо, що наше майбутнє – це діти. Протягом цього року у Великій Андрусівці народилося вісім малюків. Їх та їхніх батьків щиро і по-материнськи, з посмішкою та подарунками привітала Ніна Іващенко. Це, дійсно, майбутнє Великої Андрусівки, тож новонародженим Ангеліні Білій, Юлії Григоренко, Єлизаветі Калюжній, Юлії Колесник, Дмитрію Салабутіну, Єгору Турчину, Аміні Полтавець та Софії Штиренко аплодували усі присутні на святі.
Аби відзначити чотири свята з розмахом, з частуванням, з піснями та народними гуляннями, довелося гарно попрацювати не лише організаторам, а й місцевим сільгоспвиробникам, які долучилися до проведення свят. Голова ОТГ назвала кожного, хто долучився до організації та проведення свята: Володимир Грушка, Сергій Черкавський, Айкарам Тартикян, Вадим Маньківський, Валентин Козярчук, Олег Медяник, Євген Сіненко, Ігор Корольов, Олена Вищепан, Олександр Вольф, Микола Кублій, Владислав Хантигов, Григорій Дикий, Галина Залоїло, Сергій Маціцький, Сергій Овсяннік, Олег Дудник, Микола Тишко, Юрій Котляр, Любов Холоденко, Світлана Петрова, Наталія Лихобаба, Юрій Вищепан, Сергій Котляр, Лев Брагінсь­кий та Ганна Прокопенко.
Учасники художньої самодіяльності Великоандру­сівської ОТГ підготували для своїх односельців невеличку концертну програму – веселі пісні, жартівливі сценічні мініатюри, які додавали глядачам гарного настрою.
Після завершення офіційної частини розпочалося народне гуляння на майдані біля сільського Будинку культури. Тут господині Великої Андрусівки постаралися на славу – на столах були представлені різноманітні страви: і пампушки, і млинці, пироги, м’ясні вироби тощо – все було приготоване власноруч, з любов’ю. Люди щиро відпочивали, змагалися у різноманітних конкурсах, ярмаркували, танцювали, співали, дітвора розважалася на атракціонах, одним словом – усі веселилися. До створення гарного настрою долучалися і вокалісти Великоандрусівського Будинку культури – дискотека була організована під живий спів.
– Як Вам вдалося так гарно організувати та відсвяткувати чотири свята поспіль, адже це величезне навантаження?, – запитала я у голови Великоандрусівської ОТГ Ніни Іващенко.
– Перш за все, це стало можливим, бо ми працювали над цим усі разом: і працівники апарату ОТГ, і сільгоспвиробники, і всі жителі нашої громади. Кожен хотів долучитися до організації свят. Я щиро дякую усім, хто взяв на себе відповідальність і працював, щоб відзначити день народження свого села. Я щиро дякую гостям, які завітали до на свято і розділили з нами хліб-сіль, разом з нами веселилися. Ми всі попрацювали щонайкраще і довели, що жителів Великоандрусівської ОТГ не лише вміють доб­ре працювати, а й відпочивають дружно і весело.
Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.