День Українського козацтва у школах Світловодщини

14 жовтня – День Українського козацтва. Свято відзначається в нашій країні, згідно з указом Президента України, з 1999 року, а з 2015 року у цей день відзначається ще одне свято – День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – заступниця і покровителька наших козаків.

343

Напередодні свята захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у Павлівському НВО пройшов ярмарок, в якому взяли участь усі учні та вчителі.

Смачні пироги, козацькі пряники, трубочки, домашнє печиво, різнокольорові льодяники, торти, кекси – все було приготовано дбайливими руками дітей і їх матусь. Домашню випічку продавали Іван Олійник (6 кл), Богдана Гайдаєнко і Андрій Усіченко (4 кл.), Артем і Вікторія Плахотні(3 кл.), Родіон Алексеєнко (2 кл.), Артем Литвин і Владислав Жабко (7 кл.), Ярослава Алексеєнко і Катя Хитра (8 кл.), Ілля Герасимов, Настя Голуб’ятникова, Таня Чередник (9 кл.), Марина Шумило, Юля Супруненко і Таня Худобіна (10 кл.), Аліна Пудовкіна, Настя Лесько і Катя Полтавець (11 кл.).

А ще – овочі і фрукти з власного городу і саду приваблювали покупців приємним запахом і неперевершеним смаком.
Учнівська комісія у складі Марина Шумило, Юля Супруненко і Єлизавети Садової підрахували виручені ярмаркові кошти, яких назбирали 1 тис. 536 грн.

Ці кошти підуть на потребу воїнів – захисників України.

Педагогічний колектив Павлівського НВО.

Поширити
"Вісті Світловодщини"