День Українського козацтва у школах Світловодщини

14 жовтня – День Українського козацтва. Свято відзначається в нашій країні, згідно з указом Президента України, з 1999 року, а з 2015 року у цей день відзначається ще одне свято – День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – заступниця і покровителька наших козаків.

13 жовтня в Іванівській школі КЗ «Глинське НВО» відбулося свято, приурочене Дню українського козацтва. На захід запросили керівника «ТОВ Мас-Агро» Івана Середу, голову села Андрія Рубаненка. Педагоги та школярі підготували святковий концерт з українськими танцями, козацькими піснями. Присутні переглянули відео про створення козацької ради та її діяльність.

До слова запросили Івана Яковича Середу, який є представником спілки Українсь­кого козацтва в Світловодському районі. Учні і всі гості із захватом слухали розповідь про створення цієї спільноти та їх діяльність у сьогоденні.

По завершенню урочистої частини свято продовжилося в спортивній залі школи, де вчитель фізичного виховання та педагог організатор підготували спортивні змагання для справжніх козачат.

Педагогічний колектив Іванівської ЗШ І-ІІ ст.

Поширити
"Вісті Світловодщини"