Депутати готуються до чергової сесії

Володимир Похілов
Володимир Похілов

25 квітня депутати районної ради, члени постійних депутатських комісій, а також члени Президії районної ради провели спільне  засідання, на якому розглянули проекти рішень по тих питаннях, які виносяться на чергову, дев’ятнадцяту сесію районної ради сьомого скликання, що відбудеться 28 квітня.

На засіданні також були присутні сільські голови та директори шкіл району, адже кілька питань, по яких прийматимуться відповідні рішення на сесії, стосуються проведення реформ в освітній галузі району, зокрема – створення комунального закладу «Глинське навчально-виховне об’єднання»  Світловодської районної ради  Кіровоградської області та внесення змін і доповнень до рішення сесії районної ради від   21 грудня 2016 року №164  «Про створення комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об’єднання»  Світловодської районної ради Кіровоградської області.

Заслухавши доповідачів, депутати одноголосно погодили внести на розгляд сесії вісімнадцяти питань:

 1. Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.
 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №176 “Про районний бюджет на 2017 рік”, в редакції рішення від 6 січня 2017 року №179
 3. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2016 року № 158.
 4. Про Порядок здійснення часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів у рамках районної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Світловодському районі на 2016-2018 роки затвердженої рішенням районної ради від 24 червня 2016 року №101.
 5. Про співпрацю Світловодського міськрайонного Центру зайнятості з органами місцевого самоврядування щодо залучення тимчасово непрацюючих громадян до громадських робіт та благоустрою населених пунктів.
 6. Про організацію оздоровлення дітей і підлітків влітку 2017 року.
 7. Про стан зовнішнього освітлення населених пунктів району.
 8. Про прийняття у спільну власність територіальних громад Світловодського району пам’ятного знаку, встановленого на честь 25-річчя визволення району.
 9. Про стан розвитку агропромислового комплексу району.
 10. Про підготовку та проведення відпочинку дітей та підлітків влітку 2017 року.
 11. Про затвердження районної програми забезпечення реалізації в районі житлових  та майнових прав дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2017-2019 роки.
 12. Про створення комунального закладу «Глинське навчально-виховне об’єднання» Світловодської районної ради Кіровоградської області.
 13. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії районної ради від 21 грудня 2016 року № 164 «Про створення комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об’єднання»  Світловодської районної ради Кіровоградської області.
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Харитюку М.А.
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають в оренді ПП «ОЛДЕР».
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Джизі В.І.
 17. Про зняття з контролю рішень районної ради.
 18. Про занесення до Книги Пошани Світловодського району.

 

Сергій Твердовський
Сергій Твердовський
Р. Домбровський І. Середа В. Грушка
Р. Домбровський І. Середа В. Грушка
Виступає Сергій Скопич
Виступає Сергій Скопич
Андрій Поварчук
Андрій Поварчук
Володимир Похілов
Володимир Похілов

Активне обговорення виникло навколо  проекту рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду громадянину Глущенку Р.М.». В обговоренні  взяли участь  Іванівський сільський голова  Андрій Рубаненко, депутати  Іван Середа, Анатолій Мірошник,  Микола Хоменко.

Спільним рішенням депутати відправити дане питання на доопрацювання  районною комісією по врегулюванню земельних та майнових відносин в умовах поглибленого проведення аграрної реформи в районі.

Обговоривши усі питання порядку денного сесії, депутат районної ради Сергій Скопич звернувся до колег з пропозицією включити до порядку денного сесії питання «Про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні». Проект рішення передбачає звернення депутатів Світловодської районної ради до Президента України та Верховної Ради України з тим, аби не допустити розгляду питання прийняття законів, що стосуються запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення до прийняття рішення на Всеукраїнському референдумі.

Присутні депутати одноголосно підтримала  пропозицію  Сергія Скопича.

Світлана Калугіна.