Депутати підготувалися до сесії

26 лютого в кабінеті голови районної ради Романа Домбровського відбулося спільне засідання президії та постійних комісій. Погоджувався порядок денний двадцять восьмої сесії сьомого скликання.

Депутати слухали доповідачів, задавали запитання, обмінювалися думками, вносили пропозиції. Особливо активно обговорювалися питання, пов’язані з організацією створення та роботою навчально-виховних об’єднань. Вони розглядалися в присутності представників педагогічного колективу Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів, батьківського комітету школи та громадськості села за участю Озерського сільського голови Віталія Федоруса та Миронівського сільського голови Анатолія Фещенка. Виступаючи перед депутатами, Віталій Федорус запропонував зняти обговорювані питання з порядку денного, пояснюючи це тим, що зараз вивчаються можливості створення окремого навчально-виховного об’єднання у складі Озерського НВК та Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів. Його пропозицію підтримав і Миронівський сільський голова Анатолій Фещенко, але уже з іншої причини, зокрема, через те, що нині Миронівська сільська рада проводить роботу щодо створення об’єднаної територіальної громади.

Коментуючи виступи сільських голів, голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський зазначив, що ніхто не забороняє громадам сіл, в межах чинного законодавства, вирішувати питання життєдіяльності своїх територій. Але на даний момент це поки-що заяви про наміри. А освіта району повинна працювати в межах правового поля. Ось чому поки сільські ради працюватимуть над реалізацією своїх планів, районна влада буде приводити роботу освітньо-виховних закладів у відповідність до вимог нового Закону України «Про освіту».

З огляду на ситуацію, що склалася, та враховуючи внесені пропозиції, депутати районної ради вирішили зняти питання галузі освіти з порядку денного пленарного засідання та створити фахову робочу групу з вирішення освітянських проблем. Погодилися з цим і присутні на засіданні сільські голови та представники територіальної громади Миронівки. Окремі питання були внесені до порядку денного сесії без додаткового обговорення.

Ніна СОКУРЕНКО.

Поширити
"Вісті Світловодщини"