Депутати працювали на позачерговій сесії

31 липня відбулася позачергова сесія районної ради, на розгляд якої виносилося одне питання – «Про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області».
Така терміновість викликана тим, що 3 серпня спливає термін перереєстрації закладів первинки в Національній Службі Здоров’я. на одній із нарад обласної державної адміністрації перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко сказав: «Ми провели значну роботу по перетворенню комунальних закладів «Центрів первинної медико-санітарної допомоги» у комунальні некомерційні підприємства. У нас уже по-новому у другому півріччі працює Новоукраїнський ЦПМСД. Зареєстровані або проходять ре­єстрацію в Національній Службі Здоров’я Вільшанський, Голованівський, Знам’янський (обслуговує місто і район), Маловисківський, Новомиргородський і Олександрійський центри». Решті територій необхідно пройти цю процедуру до п’ятниці. Тож до вищеперелічених територій, за новою процедурою зареєстровані Центри первинної медико-санітарної допомоги, завдячуючи рішенню депутатів районної ради, долучається і Світловодський район.
За словами Сергія Коваленка, єдина територія, місцева влада якої до цього часу не прийняла рішення про перетворення закладу в комунальне підприємство – міс­то Світловодськ. Це означає, що Світловодськ не матиме можливості залучати додаткові кошти на первинну ланку медичних закладів.
Після завершення сесії депутати плідно попрацювали на засіданні постійних комісій, де погодили порядок денний чергової сесії, яка відбулася 2 серпня.
А це такі важливі питання, як звіт районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району; про стан виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року, про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року №306; про стан утримання доріг на території Світловодського району та хід виконання рішення двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання від 20.10.2017 року №271 «Про затвердження Програми ремонту та утримання доріг»; про затвердження Порядку відшкодування перевізникам витрат, пов’язаних з перевезенням осіб, занесених до Книги Пошани Світловодського району та багато інших – всього 30 питань.
Про хід чергової тридцять третьої сесії Світловодської районної ради сьомого скликання читайте у наступному номері.
Світлана Калугіна.