Депутати Світловодської міськради ухвалили необхідні бюджетні рішення

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко побував з робочою поїздкою у Світловодську, де провів консультації з міським головою Валентином Козярчуком та депутатським корпусом міської ради.
У місті виникла проблема з організацією проведення сесії міськради, що ставило під загрозу прийняття необхідних бюджетних рішень. Така ситуація унеможливлювала своєчасну виплату зарплати освітянам, медичним працівникам та фахівцям місцевого самоврядування, а також освоєння коштів субвенції з держбюджету на соціально-економічний розвиток території.
Як повідомив Сергій Коваленко, після проведених консультацій, відбулася позачергова сесія Світловодської міської ради, на якій депутати розглянули бюджетні питання і ухвалили необхідні рішення. Як наслідок, буде освоєно освітню субвенцію у розмірі 3,8 мільйона гривень, що гарантує виплату заробітної плати вчителям міста. Прийнято і медичну субвенцію в розмірі 2,6 мільйона гривень на заробітну плату працівникам галузі охорони здоров’я. Була потреба і у коштах для виплати зарплат працівникам міськради, виконкому та інших бюджетних установ. Рішенням сесії цю проблему вирішено.
До Світловодська надійшли кошти субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток території у сумі 830 тисяч гривень. Рішенням депутатського корпусу ці кошти спрямовано на придбання обладнання для закладів освіти і культури міста.
Серед інших проблемних питань, які вирішено на сесійному засіданні, – збільшення витрат на харчування дітей у дошкільних закладах та здійснення протипожежних заходів за приписами ДСНС у закладах освіти, культури і охорони здоров’я.
Прес-служба Кіровоградської ОДА