Державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання

304

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1-12 балів.

Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (час­тина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ-початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого переліку.

Також у 2018 році державну підсумкову атестацію з української мови і літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які 2018 року здобудуть повну загальну середню освіту.

В Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів для підготовки до ДПА у формі ЗНО створено консультаційний центр для учнів 11 класу. Вчителі української мови та літератури, історії, англійської мови готують учнів до успішної здачі ДПА на платформі EDUCET BE Smart. ЗНО курси, де учні можуть спочатку прослухати матеріал певної теми, а потім пройти онлайн-тести.

На замітку випускникам

Графік ЗНО-2018

22 травня  – математика; 24 травня – українська мова та література; 29 травня – німецька, іспанська, французька мови; 1 червня – англійська; 4 червня – біологія; 6 червня – історія України; 8 червня – географія; 11 червня – фізика; 13 червня – хімія.

Тетяна Падалиця, заступник директора з НВР Григорівської ЗШ.

Поширити
"Вісті Світловодщини"