Дід Мороз завітав до лікарні

Напередодні Нового року дитяче відділення центральної районної лікарні відвідав Дід Мороз. Його супроводжували голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський заступники голови РДА Володимир Похілов та Сергій Орленко, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Антон Пустовой, начальник служби у справах дітей РДА Світлана Фокасій.

Гості привітали усіх діток, які лікуються у відділенні, а також їхніх батьків та медичний персонал з Новим роком, побажали діткам, аби ті щонайшвидше вилікувалися, а медичним працівникам – натхнення у праці, бо ж вони лікують особливих пацієнтів, які, буває, навіть не можуть сказати, що саме у них болить.

У відділенні наразі перебувають двоє діток, які залишилися без батьківського піклування – п’ятимісячна Галинка та тримісячний Максимко. 29 грудня їх відвезуть до Будинку малятка, що у м. Кропивницький. А поки що вони солоденько сплять у лікарняних ліжечках. Їм Дід Мороз також приніс подарунки – вперше у їхньому житті. Після привітань Сергій Твердовський поспілкувався із працівниками відділення, розпитав, як їм працюється у нещодавно відремонтованому, з новими меблями та обладнанням, приміщенні. Він вкотре подякував медикам за їхню роботу, за турботу про наших дітей.

Світлана Калугіна.