Діти Світловодщини – за мир на планеті

Міжнародний день миру

Міжнародний день миру

Учні, батьки та педколектив Миронівської школи підтримали акцію «Ми за мир на планеті Земля!»

З давніх давен відомо, що голуб миру приносить радість родові людському, а найбільша радість для школи – мир у небі голубому. Тому всі класні колективи 1-4 класів активно взяли участь заходах, присвячених Дню миру, зокрема, в конкурсі малюнків на тему:«Вільна і єдина Україна – за мир» та флешмобі, складаючи композицію «Окрилений голуб миру».

До цього часу мир для нас був повсякденною реальністю. І хоча на Миронівській землі спокійно і діти мають можливість ходити до школи, для сходу України та і для всієї країни сьогодення неспокійне.

Під час єдиного уроку-виховної години відбулася святкова лінійка «Ми, діти України, за мир у всьому світі!», на якій лунали сучасні патріотичні пісні та вірші. Діти всіх класів отримали паперові голубки миру, на яких написали найкращі побажання один одному і обмінялися ними.

Вітер надії понесе їх далеко-далеко. І куди б вони не потрапили, хто б не прочитав наші побажання, всі відчують, що у селі Миронівка учні бажають миру і злагоди всій планеті Земля. Школярі початкових класів одержали грамоти за гарно оформлені роботи на конкурс.

Світ величезний. Кожен із нас є невеликою частинкою земної кулі. А якщо кожна частинка буде доброю і миролюбною, то на землі завжди буде Мир.

Міжнародний день миру у Григорівській школі

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. Учні 1-11 класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб Миру» під гаслом «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх». У класах пройшли інформаційні хвилинки, під час яких учні довели, наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага.

Учні 1, 3, 4 класів на шкільному подвір’ї намалювали Голуба Миру, який згуртував школярів.

21 вересня відзначили Всесвітній День Миру У Микільській школі

Цього дня пройшла загальношкільна лінійка, у якій взяли участь педагоги, школярі та гості заходу.

Класні керівники провели години «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх», конкурс малюнків на асфальті «Разом заради миру!» та географічну вікторину «Знайди країну!». Учні із захопленням взяли участь в усіх заходах.

Заключним етапом свята став флешмоб «Голуб миру!». Сподіваємося, що усмішки наших педагогів та учнів сильніші за слово «війна!»

Учні КЗ «Павлівське НВО» взяли участь у флешмобі «Голуб Миру»

21 вересня щорічно з ініціативи Організації Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній День Миру. Сьогодні особливо важливо, щоб кожен із нас мав мирне і щасливе дитинство.

Цього року тема Дня Миру: «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх». Учні КЗ «Павлівське НВО» взяли участь у флешмобі «Голуб Миру» і виставці малюнку «Майбутнє належить дітям».

Діти – ангели. Вони не повинні страждати від того, що хтось зазіхає на територію сусідньої держави і заради цього готовий спопелити квітучу землю. Вони повинні жити у світі, який не знатиме жорстокості та насильства.
Тож давайте створимо світ Добра, Миру і Любові.