Для вас, любі жінки, всі квіти Світу!

6 березня у районному Будинку культури вітали чарівних та ніжних, працьовитих та наполегливих жінок – колег, мам, сестер і бабусь. За доброю традицією усім панянкам, які цього дня прийшли на святковий концерт, присвячений 8 Березня, дарували тюльпани. У залі запанувала весна – теплі посмішки, щедрі привітання, квіти – усе необхідне, щоб створити гарний настрій. Голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський, його заступники Сергій Орленко і Володимир Похілов, голова районної ради Роман Домбровський і його заступник Олексій Шаповал щиро привітали присутніх у залі жінок, побажали особистого щастя, доброго настрою, терпіння, добрих думок та подій, адже на це заслуговує кожна.
З нагоди свята вітальні грамоти отримали наші голови первинних ветеранських організацій, які навіть на заслуженому відпочинку залишаються активними представниками своїх громад. Це Ганна Іванівна Бандурович, Марія Миколаївна Вищепан, Галина Володимирівна Мельник, Валентина Володимирівна Чорна, Світлана Іванівна Михайлова, Любов Семенівна Шкирай, Зінаїда Федорівна Чернієнко, Варвара Олексіївна Нікушкіна, Ганна Іванівна Залюбовська та голова районної організації ветеранів України Валентина Григорівна Сергієнко.
Святкові грамоти також отримали директор Микільської школи Валентина Томєва, яка виховала докторів математичних та економічних наук; вчитель Григорівської школи Ганна Шулешко, чиї вихованці є переможцями у багатьох конкурсах; учитель-методист Федірківського НВК Наталія Хоменко, яка у 2015 році видала посібник з хімії для учнів 7 класу “Кроки пізнання”, за яким сьогодні займаються школярі у Кропивницькому; кухар Іванівської школи Тетяна Рубаненко, яка займає активну життєву позицію, є учасницею Іванівського народного хору “Калина”; депутат Захарівської сільської ради, а також уважний медичний працівник Людмила Бражник; головний бухгалтер Павлівської сільської ради, мама 3 дітей Оксана Сазонова; вчитель іноземної мов, талановита співачка Великоскельовської школи Надія Пащенко; мама 14 дітей Раїса Орлова; директор Озерського НВК, чудовий організатор та керівник Лідія Тето та вихователь, голова профкому Глинського дошкільного навчального закладу “Сонечко” Лариса Орел.
– І хоч не усі мали змогу цього дня особисто отримати свої заслужені відзнаки, беззаперечно ці жінки заслуговують на нашу повагу, підтримку та любов, – запевнив Сергій Твердовський.
Пісні про жінок та кохання дарували Володимир Котляр, Віктор Сердюченко та Михайло Кобилкін.
Вокальні і хореографічні номери дарували і самі представниці прекрасної статі – Надія Татарнікова, Наталія Лупан, Ірина Коваль, Юлія Мартиненко, Любов Воловик, вокальні колективи “Дніпряночка”, “Мрія”, хореографічний колектив “Сальсабіль”, а також починаючі танцюристи – Софійка Барадуля і хореографічний колектив під керівництвом Ніни Коломієць.
Приєднуємося до усіх добрих та щирих привітань, які цього дня лунали на адресу жінок. Нехай весна ніжним проліском розквітне у ваших серцях, віджене біду та печаль і подарує ласку, натхнення та любов.

Ніна Сокуренко.