«ДНІПРО-КІРОВОГРАД» розпочав роботу з визначення альтернативних джерел постачання рідкого хлору

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія КОВАЛЕНКА відбулось засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основним питанням зібрання стало забезпечення ОКВП «Дніпро-Кіровоград» рідким хлором для проведення знезараження питної води в системах централізованого питного водопостачання області.

Як зазначив в.о. генерального директора обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» Олександр Головченко, у зв’язку із зупинкою діяльності підприємства «Дніпро-Азот» (єдиний виробник рідкого хлору, що використовують водоканали для знезараження питної води), фахівцями водоводу розпочато роботу з визначення альтернативних джерел постачання рідкого хлору, зокрема і закордонних.

«На сьогодні є єдина комерційна пропозиція від ТОВ «Хлортехвод» м. Кременчук. Якщо розпочати перемовини на укладення договору – постачання з цим підприємством або з іншим учасником укладення договору, постачання хлору на «Дніпро-Кіровоград» можливе не раніше 24 липня», – пояснив керівник підприємства.

У разі, якщо запасів дезінфекційного засобу підприємства не вистачить до вказаної дати, воно буде вимушене здійснювати подачу технічної (необробленої хлором) води, про що споживачів буде попереджено заздалегідь.

Поширити
"Вісті Світловодщини"