До бійців – з домашніми гостинцями

19 травня ми разом із Сергієм Волковим вирушили у чергову поїздку в зону АТО. Цього разу відвідали бійців 53 бригади на Світлодарській дузі в Троїцькому і бійців 25 бригади під Зайцевим. Бої не вщухають, обстріли продовжуються по всій лінії розме­жування.

просто перед нашим приїздом в Троїцьке вщух шалений обстріл, наші позиції поливали з «Градів» і САУ. Слава Богу, всі живі. Поспілкувалися з бійцями, пригостилися кавою та смачними оладками, розвантажились і назад у Торецьк. Хлопці дуже вдячні за маскувальні сітки. На «нулівці» під Зайцевим залишили снайперам надзвичайно необхідну «кікімору».

Велика подяка всім, хто, незважаючи на життєві обставини, завжди нам допомагає: СПД «Коханюк» – «Світловодська паляниця», депутату Світловодської районної ради, керівник у ТМ «Світ-сир», ФГ «Корида» Олегу Медянику, директору СПД «Спецзовнішкомплект» Григорію Кодаченку, колективу управління каналу Дніпро-Інгулець. Особлива подяка від бійців 53 бригади Айкараму Тартикяну за генератор. Дякуємо Наталії Задорожній за сплетену «кікімору», цигарки, каву, чай. Спасибі нашим «моторним ручкам», чарівним дівчатам-волонтерам за маскувальні сітки. Община «Дім Давіда» зібрали та передали бійцям консервацію, каву, чай, домашні пиріжки, та спідню білизну. «Ревівські бджілки», як завжди, напекли смаколиків.

Вдячні Роману Шерстюку за надану картоплю, Анні Нестеренко (Русавській) подяка за консервацію, Ніні Михайлівні спасибі за ковдри та консервацію.

Величезна вдячність за надані продукти, консервацію, тушонку, крупи небайдужим та щирим жителям Павлівки, Нагірного, Глинська та Золотарівки.

Щиро дякуємо Тетяні і Олександру Федоровим за наданий транспорт та нашому водієві Дмитру Грицеєнку – за безпечну дорогу.

Всім людям, які готові у будь-який час прийти на допомогу, всім, хто побажав залишитись «за кадром», всім нашим помічникам – низький уклін. Разом з вами – на крок ближче до перемоги!

Дарія Ільїна, керівник центру надання допомоги учасникам АТО.

Поширити
"Вісті Світловодщини"