До Дня журналіста

ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ!

Від імені Кіровоградської обласної ради прийміть щирі вітання з Днем журналіста – святом тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися про їх перебіг і створювати об’єктивну картину нашого життя.

Журналістика – це не просто професія, а стан життя, творчі пориви якого виносять вам своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою. Висока професійність, глибокий аналіз, об’єктивність та оперативність  висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам нашого краю. Особливої поваги заслуговує те, що, дотримуючись норм професійної етики, ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми.

З нагоди професійного свята бажаю вам, шановні журналісти, здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі – яскравими, а гонорари – високими.

Нехай ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!

З повагою Олександр ЧОРНОІВАНЕНКО,
голова Кіровоградської обласної ради

Поширити
"Вісті Світловодщини"