До кінця року поліцейські офіцери громади з’являться у 802 об’єднаних громадах

До кінця цього року поліцейські офіцери громади з’являться у 802 об’єднаних громадах, а в 2020 році цей проект охопить всю країну. Про це заявили у міністерстві внутрішніх справ України.
Ідеологія, яку заклали в основу цього проекту – «Я ЗАВДЖИ ТУТ!» – себе виправдовує. Замість невловимого дільничного, котрий більшу частину робочого часу зайнятий комунікацією із райвідділом та паперовою роботою, поліцейський офіцер громади орієнтований на спілкування із людьми, превенцію та надання правоохоронного сервісу. Він забезпечений транспортом, технікою та робочим місцем.
Головний показник якості його роботи – довіра людей. Громадянин сам буде вирішувати, продовжувати чи ні контракт зі своїм офіцером.
До кінця цього року планується запустити цей проект у 802 об’єднаних громадах, а протягом 2020 року – охопити всю країну. За межами великих міст, де будуть працювати поліцейські офіцери громади, живе 2/3 населення України. Кожен отримає якісний та сучасний поліцейський сервіс. Майже два місяці тому перші 34 офіцери заступили на службу у Дніпропетровській.
За інформацією Департаменту комунікації МВС України.

Поширити
"Вісті Світловодщини"