До малечі завітав святий Миколай (Фотозвіт)

19 грудня заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Володимир Похілов разом із керівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Миколою Нейбургером, Служби у справах дітей РДА – Світланою Фокасій та інклюзивного Центру – Тарасом Вовком відвідали дитяче відділення Світловодської ЦРЛ з тим, аби привітати маленьких пацієнтів із Днем святого Миколая.

Подарунки отримали всі. Дітвора була дуже задоволена, що до них завітав святий Миколай, а з ним – і багато гостей.

(Фото Юліїі Калугіної)

Володимир Похілов, зокрема, зазначив, що такі візити вже стали традицією для працівників районної державної адміністрації. Щороку малеча, від спонсорів Світловодського району, отримує солодкі подарунки та іграшки. А головне – для них це справжнє диво, казка, яка запам’ятається на все життя.

Директор інклюзивного Центру Тарас Вовк також передав діткам пільгових категорій, які перебувають на лікуванні, подарунки, що для них підготували діти із Німеччини.

Керівництво Світловодської ЦРЛ та безпосередньо дитячого відділення подякували гостям за приємні хвилини, які вони подарували малечі.

Цього ж дня, в рамках проведення акції до Дня Святого Миколая, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов та голова Світловодської районної державної адміністрації 2015-2019 років Сергій Твердовський подбали про те, щоб свято залишило приємну згадку та новорічний настрій і у діточок, які виховуються у прийомній родині. Вони привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ї опікуна Віктора Ткаченка (с. Микільське). Всі вони отримали солодощі та м’які іграшки з нагоди свята.

В свою чергу дітвора приготувала подарунки і своїм гостям. Вони заспівали новорічну пісню та розповідали вірші; поділилися з гостями своїми бажаннями, розповіли про успіхи та обіцяли вести себе і надалі чемно, бути слухняними та успішними. Завершилася ця передноворічна зустріч спільним фото на пам’ять.

День святого Миколая – особливе свято, що вчить нас вірити в чудо, навчає милосердю, доброті, чуйності та любові до ближніх. В цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого, і саме дорослі можуть подарувати їм таку радість.

Світлана Калугіна.