До уваги абітурієнтів 2019!

Особи з числа цивільної молоді, які виявили бажання вступити на навчання до Вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ) в період з 01 січня до 01 червня року вступу можуть подавати особисто заяву до Світловодського об’єднаного міського військового комісаріату (за місцем реєстрації). У заяві зазначаються: прізвище, ім’я та по батькові вступника; рік, місяць і день народження; поштовий індекс, адреса місця проживання та номер контактного телефону; найменування обраного ВВНЗ; обраний напрям (спеціальність) підготовки; додатково проходження медкомісії, щодо придатності; оцінка рівня фізичної підготовленості; оцінка індивідуально-психологічних якостей.
Перелік конкурсних предметів, з яких вступник зареєструвався для проходження зовнішнього незалежного оцінювання знань в Українському центрі оцінювання якості освіти (якщо реєстрація мала місце).
До заяви додаються: автобіографія; копія документа державного зразка про повну загальну середню освіту (здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього; шість кольорових фотокарток розміром 3×4 см; копії документів, які відповідно до чинного законодавства встановлюють право на пільги при вступі до ВВНЗ; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду; два поштових конверти з марками і заповненими особисто адресою проживання та адресою військового комісаріату, де вступник перебуває на військовому обліку; довідка про проходження спеціальної перевірки; копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України), військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»), свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство; копія табеля, де зазначаються оцінки з навчання.
Усі копії документів засвідчуються Світловодським об’єднаним міським військовим комісаріатом, до якого вони подаються, або в установленому законодавством порядку.
У разі, якщо у військовому комісаріаті рознарядка для направлення до ВВНЗ, в якому кандидат бажає навчатися, відсутня або вона вже виконана, він може до 1 травня року вступу подати заяву безпосередньо начальнику ВВНЗ. У заяві необхідно додатково вказати поштову адресу військкомату, у якому кандидат на навчання перебуває на військовому обліку.
Строки прийому заяв та документів, вступних випробувань, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються Правилами прийому. За більш детальною інформацією можете звернутись до Світловодського об’єднаного міського військового комісаріату та додаткова інформація висвітлюється на офіційній сторінці фейсбук – https://m.facebook.com/svitlovods
Години прийому: ПН-ПТ з 9:00 по 18:00; з 13.00 до 14.00 – обідня перерва. Адреса: вул. Павлова, 11. Телефони – 2-17-43; 2-06-60.

Поширити
"Вісті Світловодщини"