До уваги підприємців та організацій, які мають намір співробітництва з іноземними компаніями

304
трезуб

Відповідно до підписаної 20 липня 2017 року Спільної заяви про подальше співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини, до 2019 року продовжено реалізацію Програми щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфери підприємництва України (далі – Програма), яка є складовою всесвітньої Програми «Fit for partnership with Germany». Відповідно до положень Програми українські підприємці та менеджери на конкурсній основі мають змогу підвищувати свою кваліфікацію шляхом проходження стажування на підприємствах Федеративної Республіки Німеччини, встановлювати ділові контакти з іноземними партнерами й розширювати діяльність своїх підприємств для виходу на міжнародні ринки.

Вимоги до кандидатів на участь у Програмі: наявність вищої освіти, досвід роботи на керівній посаді в сфері економіки та підприємництва щонайменше 2 роки, добре знання англійської мови (економічна, виробнича, спеціальна термінологія; можливість ведення переговорів в Німеччині), вік не старший за 45 років.

Для того щоб стати учасником Програми потрібно звернутись за інформацією або консультацією до Програмного бюро в Києві ((044) 228-42-54, 228-42-53, 53 1 -30-61) та заповнити анкету в електронній формі та надіслати до Програмного бюро та підготувати документи для проходження співбесіди.

Детально про Програму та умови участі у ній можна ознайомитись на веб-сайті координатора Програми Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) за посиланням: http://ukrainе.mаnаgerprogramm.dе

Поширити
"Вісті Світловодщини"