До уваги пільгової категорії населення!

  472

  Управління соціального захисту населення Світловодської районної державної адмініс­трації повідомляє, що Законом України внесено зміни до статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання членам сімей загиблих пільг на житлово-комунальні послуги без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Набрання чинності відбудеться 01 липня 2017 року.

  Також зазначимо, що з 01 травня 2016 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року № 319 «У разі призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які заре­єстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховуються. Інформація про зазначених осіб подається підприємствам-виробникам/виконавцям житлово-комунальних послуг та вноситься до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги».

  За більш детальною інформацією стосовно надання пільг просимо звертатись за тел.:23677 або за адресою: вул. Павлівська,13 каб. 8.

  Андрій Поварчук,
  начальник УСЗН.