До уваги пільгової категорії населення!

493

Управління соціального захисту населення Світловодської районної державної адміністрації повідомляє, що Законом України внесено зміни до статті 15 Закону України ’’Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту’’ щодо надання членам сімей загиблих пільг на житлово-комунальні послуги без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Набрання чинності відбудеться 01 липня 2017 року.

Також зазначимо, що з 01травня 2016 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року № 319 ’’У разі призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховуються. Інформація про зазначених осіб подається підприємствам-виробникам/виконавцям житлово-комунальних послуг та вноситься до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги’’.

За більш детальною інформацією стосовно надання пільг просимо звертатись за тел.:23677 або за адресою: вул. Павлівська,13 каб. 8.

 

Начальник УСЗН
А.Поварчук