До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

480
трезуб

У рамках районної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Світловодському районі на 2016-2018 роки затвердженої рішенням районної ради від 24 червня 2016 року № 101, районною державною адміністрацією оголошується конкурсний відбір інвестиційних проектів для часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва.

Районна державна адміністрація дає можливість підприємцям дещо здешевити кредитні ресурси шляхом часткової компенсації за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього бізнесу відсоткових ставок на конкурсних засадах у розмірі 100% від загальної суми нарахованих відсотків по кредиту в перший рік та 50% від загальної суми нарахованих відсотків по кредиту протягом другого року виплати кредиту, але не більше 50 тис. грн. в рік на одного суб’єкта малого та середнього підприємництва.

Обсяг фінансування з районного бюджету на 2017 рік складає 150,0 тис. грн.

Відшкодування надається на конкурсних засадах суб’єктам малого та середнього підприємництва, в тому числі серед учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, для впровадження бізнес-проектів, які відповідають пріоритетним напрямкам соціально-економічного регіонального розвитку, зокрема на: надання послуг у галузі житлово-комунального господарства; машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів; виробництво та переробку сільськогосподарської продукції (у тому створення міні-виробництв, вирощування нових та нетрадиційних для регіону видів продукції, відгодівля худоби, виробництво м’яса, промислове розведення риби, садівництво, бджільництво тощо); вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість); виробництво будівельних матеріалів (будівельні суміші, оздоблювальні матеріали та конструкції, цегла, керамічні та бетонні вироби); виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування; впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження; освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів; виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних; модернізацію, оновлення та придбання основних фондів.

Право на компенсацію відсоткових ставок мають суб’єкти підприємницької діяльності, які: вирішили започаткувати власну справу або уже проводять підприємницьку діяльність; залучили та/або залучають кредити для реалізації інвестиційних проектів, починаючи з 2017 року, або планують розпочати власну підприємницьку діяльність чи розширити вже існуючу; спрямовують дії на легалізацію робочих місць; зареєстровані на території Світловодського району Кіровоградської області.

Відповідальність за повноту і достовірність відомостей у поданих документах покладається на суб’єктів підприємництва.

Прийом документів здійснює управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, ІІІ поверх, кімната – 3).

Кінцевий термін подання документів 05 вересня 2017 року.

Контактна особа: Гаврилюк Наталія Іванівна.

Довідки за тел. 2-14-25, електронна адреса: economicasv@uk.net

Більш детальна інформація та умови участі розміщені на сайті Світловодської районної державної адміністрації у рубриці «Новини» за 31 липня 2017 року.

Поширити
"Вісті Світловодщини"