ДО ВІДОМА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

271

Урядом прийнято постанову КМУ від 20.12.2017 № 1017 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. № 785 і від 7 лютого 2007 р. № 150, якою вносяться зміни до Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян.

Середня вартість путівки для виплати грошової компенсації та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування особам з інвалідністю внаслідок війни обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, щороку встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність;

особам з інвалідністю І та ІІ групи – 75 відсотків, ІІІ групи – 50 відсотків розміру середньої вартості санаторно-курортної путівки, що обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, щороку встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність.

У 2018 році розмір разової виплати грошової компенсації та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування становить: особам з інвалідністю внаслідок війни – 481,00 грн. (які перебували в черзі не менше 2 років); особам з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства

1 та 2 групи – 361,00 грн. (які перебували в черзі не менше 4 років); особам з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства; 3 групи – 241,00 грн. (які перебували в черзі не менше 4 років).

Підстави для виплати компенсації: письмова заява встановленого зразка; медична довідка ЛКК форми 070/о; паспорт, реєстраційна картка платників податку та копії; пенсійне посвідчення, довідка МСЕК та копії; трудова книга та копії 1,2 та остання сторінка; довідка про неотримання безкоштовної путівки за 2 попередні роки (для працюючих).

За детальнішою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації: м. Світловодськ, вул. Куйбишева, 13 кабінет № 9 або за телефоном 23677.

Поширити
"Вісті Світловодщини"