До відома сільгоспвиробників району!

323

Прийнятий наприкінці 2016 року Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» ускладнив механізми рейдерських захоплень. Можна стверджувати про наявність важливих кроків держави у боротьбі з рейдерством, але це не є загальною панацеєю, що може вирішити проблему одразу.

На жаль, останнім часом на Кіровоградщині значно збільшилась кількість рейдерських захоплень земельних ділянок. Зважаючи на це, в обласній державній адміністрації спільно з представниками Головного територіального управління юстиції в області була проведена нарада, на якій розглядались механізми боротьби з рейдерством.

– Наше спільне завдання – забезпечення дотримання законодавства та забезпечення належного рівня обслуговування отримувачів адміністративних послуг, – обґрунтував заступник голови облдерж­адміністрації Андрій Коломійцев актуальність обговорюваної проблематики.

З метою недопущення рейдерства та упередження боротьби з ним рекомендуємо керівникам (власникам) юридичних осіб та власникам земельних ділянок своєчасно поновлювати інформацію про зв’язок з ними, зокрема, надавати електронні адреси для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Для внесення інформації необхідно звернутися до державних реєстраторів. Телефони для довідок: 2-57-25, 7-34-23.

Управління економічного розвитку і торгівлі РДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"