«Добром забуте серце обігрійте»

До Міжнародного дня людей похилого віку

366
трезуб

Світловодська районна організація ветеранів України – одна з найбільших громадських організацій. Вона налічує понад 4 тис. ветеранів різного віку і категорій. У роботі районної та первинних ветеранських організацій чітко прослідковується системність і послідовність. За роки своєї роботи проведено десятки пленумів і конференцій, на яких порушувались суттєві питання, що стосуються забезпечення умов гідного життя ветеранів війни та праці.

В умовах складного тривалого політичного, соціально-економічного стану в країні першочерговим завданням вважається зміцнення рядів первинних ветеранських організацій, досягнення єдності дій та цілісності всієї структури районної організації ветеранів.

Районна рада ветеранів, первинні ветеранські організації повсякденно спрямовують свою роботу на подальше утвердження організацій та їх діловитості у ветеранському житті, зміцнення і підвищення впливу та налагодженню ділових зв’язків з владними, господарськими, комерційними, громадськими структурами у вирішенні питань соціально-правового захисту ветеранів війни, праці, військові служби, органів внутрішніх справ та інших громадян похилого віку.

В усіх первинних ветеранських організаціях продовжує реалізуватися програма обласної акції «Зірка пам’яті».
Цього року ми гідно зустріли 30-річний ювілей створення і діяльності районної та первинних організацій ветеранів.
Сьогодні я хочу адресувати найщиріші вітання головам первинних ветеранських організацій Чернієнко Зінаїді Федорівні, Мельник Галині Володимирівні, Олещенку Володимиру Яковичу, Шкирай Любові Семенівні, Нікушкіній Варварі Олексіївні, Залюбовській Ганні Іванівна, Михайловій Світлані Іванівні, Якуші Василю Іллічу, Чорній Валентині Володимирівні, Копаю Юрію Олексійовичу, Ганні Іванівні, Вищепан Марії Миколаївні і в їх особі привітати усіх ветеранів Світловодщини з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана! Користуючись нагодою, висловлюємо теплі слова вдячності ветеранам війни, праці та пенсіонерам за вклад у розвиток району, за багаторічну добросовісну працю, доброту і мудрість. Нехайваше життя буде довгим, освячене сердечним тепла та душевним спокоєм.

Ольга Тітова, відповідальний секретар районної організації ветеранів.

Поширити
"Вісті Світловодщини"