Docudays UA у «Зимівнику Павлюка»

247

15 травня Світловодська районна бібліотека відкрила туристичний сезон у «Зимівнику Павлюка».

Вперше до садиби завітали учні 8-9 класів Павлівського НВО, де їх гостинно зустріли бібліотекарі районної бібліотеки та провели оглядову екскурсію, розповіли про традиції і побут українського народу ХІХ-початку ХХ століття, про перспективи розвитку зеленого туризму у селі.

Одну з кімнат садиби цього дня було переобладнано у кінозал завдяки мобільним меблям. Діти переглянули стрічку «Світ крізь сльози» з колекції мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. У документальній стрічці розповідається про історію боротьби і виживання, висловлена турбота режисера про життя звичайних людей у Китаї.

Після перегляду учні ділилися враженнями – їх дитинство суттєво відрізняється від дитинства героїв стрічки, в Україні створено більше сприятливих умов для навчання, здобуття майбутньої професії.

Далі учні в ігровій формі спілкувалися щодо профорієнтації та вибору майбутньої професії, тестували свої схильності до сфер трудової діяльності, задавали питання представниці міськрайонного центру зайнятості.

Хочемо подякувати всім, хто долучився до організації заходу: громадській організації «Майбутнє без меж» за ресурсну підтримку в проведенні заходу, осередку переселенців у м. Світловодськ за надані мобільні меблі, Світловодському міськрайонному центру зайнятості, який активно долучився до організації і проведення заходу. Особливу подяку висловлюємо Володимиру Мотузу та Віктору Макарову за організацію підвезення до місця проведення заходу.

Адміністрація Світловодської районної бібліотеки сприятливо ставиться до проведення спільних заходів, відкрита до пропозицій їх проведення. Ми знаходимось за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморсь­ка, 60, контакті телефони: 2-37-97.

Юлія Похілова, директор Світловодської районної бібліотеки.

Поширити
"Вісті Світловодщини"