Донеччина зустрічає своїх захисників

З 4 по 5 липня у Краматорську (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Метою акції є: презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО; навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги у екстремальних ситуаціях; заходи присвячені дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО.

Проведення заходу буде відбуватись в ІІ етапи. І етап. 04 липня — Наметове містечко м. Краматорськ г. Карачун Відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»; Волонтерський сектор; Сектор спілкування з ветеранами АТО; Сектор відеопоказів; Сектор обміну інформації; Координаційний сектор; Навчальний сектор; Робота в секторах: презентації проектів пов’язаних з ветеранами АТО; обмін спогадами; показ відео сюжетів АТО; домедична допомога (майстер клас). Акустичний концерт «Пісні народжені в АТО». ІІ етап. 05 липня Відвідування учасниками 4 міст: Бахмут, Лиман, Слов’янськ, Костянтинівка, спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів. Святкова хода. Участь у заходах присвячених дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області. Учасники будуть забезпечені харчуванням. Організатори забезпечують проживання. Загальна кількість міст для поселення у наметовому містечку – 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході з власним наметом. Для відшкодування витрат за проїзд при собі необхідно обов’язково мати копії паспорта, ідентифікаційного коду та оригінали квитків в дві сторони на потяг чи автобус (або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки 1-го класу «Інтерсіті», класів «Люкс» та «СВ» у потягах. Кошти за проїзд повертатимуться на карткові рахунки після проведення заходу.

Контактна особа: Назаров Олексій, тел. 0667904773

Поширити
"Вісті Світловодщини"