Допомагаючи тим, хто цього потребує

У січні-березні 2019 року працівники Світловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надавали соціальні послуги, провели лекції і бесіди щодо покращення умов проживання та здорового способу життя.
Ми віримо в краще майбутнє людей нашого району, докладаємо до цього чималі зусилля і раді допомогти кожному, хто потребує моральної і психологічної підтримки, надаємо юридичні консультації та гуманітарну допомогу тим, хто її потребує.
Центр співпрацює з Благодійним фондом «Милосердя», і завдяки цій співпраці гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу, миючих засобів, засобів особистої гігієни і медичних засобів отримала уся цільова категорія Центру.
Наша служба потрібна, бо допомагає людям знаходити вихід з важкої ситуації, яка склалася, прийняти вірне рішення, знайти підтримку і допомогу у скрутну хвилину.
Послуги спеціалістів безкоштовні, інформація, отримана від потенційних отримувачів послуг в процесі роботи, в жодному випадку не використовується проти отримувачів послуг і є службовою таємницею.
Не залишайтесь на одинці зі своєю проблемою, звертайтесь до Світловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлівська,13; телефон (067)-540-54-39, svit.centre@gmail.com