Допоможемо Світланці разом

До Світловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звернулася мама 9-річної дівчинки Світланки, яка проживає на території Великоандрусівської об’єднаної територіальної громади в с.Подорожнє.
В 3-місячному віці у дівчинки почалися судомні напади. Протягом 3-х місяців лікарі обстежували та спостерігали за дитям. У 6 місяців Світлаці поставили невтішний діагноз – вторинна мікроцифалія. В нашій країні дівчинці допомогти не можуть.
На даний момент є ліки, які дитина приймає кожного ранку, але це лише трохи знімає спазм, та не лікує. Зараз дівчинці 9 років. Щоб підтримувати здоров’я медикаментозно, постійно потрібні кошти. Минулого року до сім’ї Огли приїздив телеканал 1+1, який зняв відеоролик про стан здоров’я дівчинки та необхідність у зборі коштів на лікування закордоном.
Ми закликаємо всіх небайдужих допомогти, щоб Світланку можна було прооперувати за кордоном, у Німеччині, та полегшити її страждання. Їй дуже потрібна ваша допомога. За минулий рік спільними зусиллями родина назбирала вже 100 000 грн. Операція та лікування у Німеччині коштує 23 000 євро.

Поширити
"Вісті Світловодщини"