ДОРОГІ ДРУЗІ!

Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначається День навколишнього середовища, більш відомий як День довкілля. Саме на початку квітня по всій Україні проводяться заходи, спрямовані  на збереження та примноження природного фонду рідного краю.
Радо запрошую всіх жителів Світ­ловодщини взяти участь у поліпшенні стану навколишнього середовища, очищенні водних джерел, озелененні, збереженні заповідних об’єктів, поширенні екологічних знань.
Наша країна – це наша домівка, і тільки ми відповідальні за порядок у ній.
Кожен з нас, кожна родина, маленькі та великі колективи маємо зробити усі необхідні кроки для збереження та відновлення чистоти довкілля.
Звертаюся до всіх – не будьте байдужими до забруднення наших паркових зон, приберіть біля своїх будинків, посадіть дерева та кущі, прикрасьте край, де ви живете! Давайте разом зробимо все, аби краєвиди Світловодщини тішили око і веселили душу, аби  наші нащадки могли насолоджуватися неповторною красою та унікальністю рідного краю.
Під час проведення акції передбачається провести комплекс заходів із озеленення, забезпечення чистоти і порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань тощо, очищення від сміття берегів водойм, а також належної підготовки до Великодніх та травневих свят.
У подальшому закликаю кожного берегти свою батьківщину, плекати її неповторну красу і примножувати природні багатства.
Нехай розквітає весна, нехай розквітає Світловодщина!
Сергій Твердовський,
голова Світловодської районної державної адміністрації.

Поширити
"Вісті Світловодщини"