Дорогі колеги!

Прийміть сердечні вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівника соціальної сфери,  яке відзначається у першу неділю листопада.

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не буде покинута і забута, що кожна людина відчуватиме себе захищеною у цей непростий для України час. Ви – ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, хто не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану та вдячність.

Бажаю кожному з вас миру, сімейного затишку, міцного здоров’я, щастя та достатку, активного довголіття, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії  та оптимізму для творення добра!

З повагою

Дарія ІЛЬЇНА,директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району, депутат обласної ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"