Дорогі колеги! Від усього серця вітаю вас із професійним святом!

18 червня – День медичного працівника

571

Приємно відзначити, що медичні працівники району, навіть в нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань. Хочеться підкреслити, що одне з найголовніших наших досягнень – це збереження мережі медичних закладів та кадрового потенціалу. Завдяки медичним працівникам району вдалося зберегти охорону здоров’я як галузь. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Адже без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я населення району неможливо.

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти. Тож успіхів Вам у цій благородній справі!

Напередодні свята висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Ваші талановиті руки дарують людям радість, вселяють віру у зцілення.
Зі словами щирої вдячності звертаюсь до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту серця віддали людям. Особливо приємно сьогодні відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика вам вдячність за вашу людяність, душевність та співпереживання.

Сьогодні районна влада вважає одним із головних своїх завдань підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника. Переконана, що ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі ваші надії та сподівання.

Бажаю міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Світлана Березюк,
головний лікар ЦПМСД Світловодського району.

Поширити
"Вісті Світловодщини"