Дорогі наші передплатники, шановні жителі Світловодщини!

356

Ось і добігає кінця 2017 рік. Для всіх нас він був непростим, та ми самовіддано трудилися, робили все від нас залежне, аби принести користь суспільству, нашій громаді, своїй родині. Ми долали перешкоди, які зустрічалися на нашому шляху, і йшли вперед, кожен до своєї мети.

Дякуємо вам, що були нашими активними читачами та дописувачами. Колективу редакції газети «Вісті Світловодщини» завжди приємно з вами спілкуватися; з особливим задоволенням ми пишемо про жителів нашого краю, бо ж саме для вас, наші рідні, ми працюємо. Переконані, що наша тепла і дружня співпраця продовжиться і в наступному році.

У переддень Новорічних свят бажаємо, щоб 2018 рік був для всіх нас вдалим. Хай все складеться як треба, як ми цього хочемо. Нехай, врешті, запанує на нашій землі мир і спокій, нехай здійсняться усі дитячі мрії і бажання, бо кожен із нас буде почуватися щасливим у повній мірі лише тоді, коли будуть щасливими наші діти.

А ще у новому році бажаємо океан любові, здоров’я всім, легкості в житті і відсутності проблем. Ми всі віримо в чудеса, а вони нас оточують. Просто треба трохи придивитися і зрозуміти, що сталося чудо. Вдалих початків і успішних завершень вам у 2018 році! Зі святами!

Від імені колективу редакції газети «Вісті Світловодщини» редактор Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.