Дорогі наші волонтери та небайдужі люди!

5 грудня – Міжнародний день волонтера

407
день волонтера

Сердечно вітаємо вас із Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – важлива і відповідальна місія, яка стає способом життя. У час, коли порушено територіальну цілісність держави, коли панує непорозуміння і розбрат, ваша активна життєва позиція, невтомна праця і гарячі серця додають віри у світле майбутнє України.

Дуже приємно, що жителі Світловодщини не залишаються осторонь проблем нашої держави. Це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Мабуть, кожен мешканець нашого району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу нашим бійцям.

Титанічну роботу в тилу здійснює громадська організація «Іволга», яка спрямовує свою роботу, передусім, на підтримку військовослужбовців, у тому числі і наших земляків. Волонтери безоплатно виконують свою роботу: здійснюють адресну допомогу бійцям, які перебувають на Сході України, встановлюють потреби солдатів, забезпечують їх продуктами харчування і одягом, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаментами та побутовими речами.

Багато допомагають і наші фермерські господарства, які чи фінансово, чи готовою продукцією своїх підприємств комплектують ледь не щотижневу адресну допомогу у зону АТО. Як не згадати господинь, які надають продукти харчування, овочі та фрукти з власних господ, чи дітвору, які малюють малюнки, виготовляють обереги, як не подякувати усім тим, завдяки кому навіть під шквальним вогнем наші бійці пам’ятають про дім, де їх чекають і люблять.

Висловлюємо слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки ваші підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати! Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаємо оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районої ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"