Дорогі учні, вчителі, батьки!

402

Остання п’ятниця травня надзвичайно пам’ятна і для школярів, і для учителів дата – це свято Останнього дзвоника.

Свято Останнього дзвінка – чудовий час для підведення підсумків навчального року, що минає, року, який подарував нові злети і досягнення, нові знання. Для старшокласників цей день особливо хвилюючий, адже для багатьох із них настав час прощатися зі школою.

Щиро вітаємо усіх із завершенням навчального року. Хочемо звернутися до випускників – вітаємо вас із закінченням школи і бажаємо обрати омріяну життєву стежину!

Обов’язково запам’ятайте цей прекрасний момент. Запам’ятайте вчителів, які відкривали перед вами цей світ, своїх однокласників, разом з якими ви дорослішали, розумнішали та міцніли. Збережіть у серці добрий спомин про ще одну домівку вашого дитинства – школу.

Щиро бажаємо усім нових успіхів та досягнень. Бажаємо добре відпочити влітку, набратися сил та натхнення і покращити свої результати у наступному навчальному році. Випускникам бажаємо вступити до обраних вишів і успішно продовжити своє навчання. Нехай усі добрі мрії збуваються! Удачі вам і нехай ваш останній дзвінок ознаменує початок щасливого дорослого життя!

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районої ради.