Дорогі українці! Наші юні та дорослі громадяни!

1 червня ми відзначаємо гарне і важливе свято – День захисту дітей. В умовах непростих випробувань, які проходить наша держава, в час боротьби з підступним ворогом це свято набуває особливого значення. Найбільша цінність, найдорожче багатство кожної країни і кожного народу – це діти. Наші маленькі друзі, ви – майбутнє України. Ви – найголовніші наші громадяни. Ваші щирі усмішки, ваші сяючі очі дають нам сили долати будь-які труднощі.

Для того, щоб було краще вам, ми, дорослі, самі прагнемо ставати кращими. У цей день наша особлива подяка всім тим, чиїм покликанням став захист прав дитини. Найвища шана людям, які піклуються про дітей, що залишилися без батьків, і дітей з особливими потребами, адже вони найбільше чекають на наше тепло і любов. Чужих дітей не буває. Саме таку державу з такими цінностями ми будуємо.

Дорогі юні українці! Зростайте здоровими, розумними, сильними і щасливими! Любіть свою Україну і пишайтеся, що ви – сини і доньки великого і вільного народу! Усміхайтеся! Гарної вам долі і здійснення всіх мрій!

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районої ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"