Дорогі земляки!

24 серпня – День незалежності України

345

 

Щиро вітаємо вас із нагоди Дня державного прапора та 26-ої річниці незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення важливості цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.

День утвердження демократії нашого народу став поворотною віхою в історії. Дата 24 серпня 1991 назавжди змінила думки та погляди людей, які прагнули свободи і незалежності, та стала могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради кращого майбутнього, миру та добробуту.

Запорука державотворчого успіху – у злагоді, відповідальності, в об’єднанні зусиль кожного українця, а з тим – мільйонів громадян вільної і незалежної країни. Переконаний, що сумлінною працею ми зможемо зміцнити силу і славу нашої Вітчизни. Ми створюємо новітню українську державу, втілюємо в реальність одвічну мрію нашого народу – бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях. Це велика честь і відповідальність перед власним сумлінням і майбутніми поколіннями.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай кожен день додає нам енергії, снаги і впевненості у завтрашньому дні. Зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!

Зі святом вас! Із Днем незалежності!

Сергій Твердовський,

голова районної державної адміністрації.

Роман Домбровський,

голова районої ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"