Дорогі жителі Світловодщини! Шановні ветерани та учасники визвольного руху!

200

Ми відзначаємо День пам’яті та примирення, бо серцем, душею, розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою – Перемога над ворогом, зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу. Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими.
Ми схиляємо голови у пошані перед тими, хто 73 роки тому під різними прапорами, з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію.
Надто високу ціну ми заплатили за перемогу – десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втрачених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран. Немає на українській землі родини, у літописі якої не залишила страшні сторінки та жахлива війна, відлуння якої болить нам і сьогодні.
Вдячні нащадки шанують великий подвиг, мужність, патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм покоління, яке вистояло у смертельній борні з нацизмом. Ветерани завжди залишаються для нас взірцем служіння Батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам, і сьогодні вони своїм прикладом надихають на перемогу наших вояків, які відстоюють єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу.
Завдання нашого покоління – відстояти мир, повернути спокій в українські сім’ї. Тож у ці світлі травневі дні згадаємо, вшануємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні – на блокпостах і українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць.
Помолимося за усіх загиблих, за здоров’я ветеранів, бійців української армії, усіх учасників АТО, волонтерів, мирних жителів української землі, які нині кожен день відчувають загрозу смерті, за усіх, хто бажає перемоги і розквіту Україні.
Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

Сергій Твердовський, голова Світловодської РДА,
Роман Домбровський, голова Світловодської районної ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"