Дорогі жителі Світловодщини та гості нашого гостинного краю!

142

Друга світова війна стала трагедією та гуманітарною катастрофою, яка завдала непоправних втрат людській цивілізації та культурі. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна залишається незаживаючою раною, жахливим шрамом нашої пам’яті. Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль втрат та горе учасників воєнних подій.

Низький уклін тим, хто воював на фронтах війни і працював у тилу, хто піднімав з руїн і відроджував наш рідний край. На чию долю випали випробування чужиною. Хто терпів голод, хвороби та знущання у концтаборах. Подвиг ваш – безсмертний, спомин про вас – вічний, вдячність нащадків – безмежна.

Святий обов’язок нинішнього покоління – берегти пам’ять про тих, хто віддав своє життя за мирне щасливе майбуття, а також піклуватися про тих, хто дожив до наших днів.

Шановні ветерани! Велика подяка Вам за героїзм і мужність, стійкість і незламність, жертовну і самовіддану любов до рідної країни! Міцного здоров’я вам, чудового настрою в цей святковий день. Хай не болять ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у ваших оселях. Нехай роки вашого життя стеляться добром, сімейним затишком та щирими словами вдячності від дітей, онуків та правнуків.

Щиро бажаємо усім жителям Світловодщини добра, благополуччя, щастя! Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

Світлого майбутнього нашим дітям та якнайшвидшого повернення миру і спокою на нашу благодатну українську землю!

Вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим!

Сергій Яременко, директор філії «Кременчуцька ГЕС».

Поширити
"Вісті Світловодщини"