Довгоочікувана презентація

5 грудня відбулася знакова подія для Світловодщини – у районному Будинку культури пройшла презентація книги Олександра Зленка «От Крылова до Новогеоргиевска», яку провели працівники районної бібліотеки.

275

Виданню книги сприяла районна влада – голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський і голова Світловодської районної ради Роман Домбровський.

Ведуча розпочала захід з вірша «Новогеоргиевску, городу, котрого нет», який написав Олександр Олександрович Зленко.

Біль у серці та щем у душі – ось що залишилося у людей, які залишили рідні місця, бо потрапило у зону затоплення під час будівництва Кременчуцької гідроелектростанції. Автор зібрав багатющий матеріал про свою маленьку батьківщину, де пройшли дитячі та юнацькі роки, показуючи, і в той же час передаючи нам свою любов до рідного краю.

У книзі є присвята «Дорогим землякам, друзьям детства и юности, всем жителям Новогеоргиевска, города, которого нет».

Книга складається з трьох розділів: 1-й розділ – «Історія рідного краю» дає нам змогу глибоко зануритись в історію і зрозуміти, хто ми є на цій землі. 2-й розділ – «Торгово-промисловий потенціал Новогеоргіївська» інформує про те, які промисли переважали на території з 17 по 20 століття. 3-й розділ: «Фотоальбом і вірші». Тут зібрані світлини та вірші, написані Олександром Олександровичем.

Ще у автора є розділ, присвячений художникам нашого краю, які внесли свій вклад в скарбницю мистецтв України та Кіровоградщини. Серед них Г. Бондаренко, Т. Капканець, П. Кодьєв, М. Тищенко, В. Куликов та інші.

Завітайте до районної бібліотеки, яка знаходиться за адресою вул. Приморська, 60. Тут ви знайдете книги Олександра Зленка, які видаються для читання.

Чекаємо на вас щодня з 8.00 до 17.00, крім суботи та неділі.

До речі, кожна сільська бібліотека отримала у тимчасове користування тематичну підбірку автора.

Тетяна Швець, провідний бібліотекар.

Поширити
"Вісті Світловодщини"