Друге командне місце у Кіровоградській області з хортингу

205

Незважаючи на складні погодні умови, хвороби, перешкоди та негаразди, 4 березня в Олександрії успішно пройшов відкритий Чемпіонат Кіровоградської області з ХОРТИНГУ в розділах «Двобій» та «Показовий виступ».

Двоє наших сертифікованих суддів, Володимир та Сергій Мусієнки, проводили суддівство змагань в розділі «Двобій», в розділі «Показовий виступ» суддівство проводив тренер-викладач КЗ КДЮСШ Світловодського району, майстер спорту України з хортингу Анатолій Скоренцов. Проводив урочистий парад команд та подавав рапорт головному судді змагань директор КЗ КДЮСШ Світловодського району Володимир Мусієнко.

У змаганнях взяли участь 36 хортингістів від Світловодського району. Наші спортсмени вибороли 25 золотих, 9 срібних та 7 бронзових нагород, посівши друге командне місце. 11 учасників змагань – діти з особливими потребами. Серед них Едуард Козатков, житель Павлівки, який завоював І місце у розділі «Показовий виступ».

Євген Скоренцов виборов золото в розділі «Показовий виступ», а Владислав Скрипник у розділі «Двобій» вже у першому раунді здобув дострокову перемогу.

Командні результати залишилися прогнозованими – як завжди, локомотивом хортингу Світловодщини є команда з села Федірок під керівництвом Скоренцова Анатолія (41%), друге місце за Павлівкою (18%). Приємно здивували дебютанти змагань команда з села Миронівка (11%) під керівництвом тренера-викладача Сергія Крайника – три дівчини та два хлопці цієї команди завоювали 4 золотих та 1 срібну медаль.

Дякую усім спортсменам нашої команди, адже усі проявили свої найкращі якості. Особливо хочеться відзначити Данила Вакуєва, який проявив високі тактико-технічні вміння та отримав 3 перемоги в розділі «Двобій», як результат – став чемпіоном.

Золото в розділі «Показовий виступ» завоювали Анастасія Скоренцова та Олександра Сергієнко. Ці дівчата – окраса Світловодського району. Вони отримали золото в розділах парний та командний «Показовий виступ» та ще й стали призерами розділу «Двобій». Крім суддівства змагань Сергій Мусієнко завоював золото в розділах «Показовий виступ» та «Двобій».

Від імені команди висловлюю сердечну вдячність керівникам Світловодського району – голові Світловодської РДА Сергію Твердовському та його заступнику Володимиру Похілову, які доклали максимум зусиль, аби наша команда взяла участь у цих змаганнях.