Другий день змагань на Чемпіонаті України з пішохідного та велосипедного туризму

182

Старт учасників з пішохідного туризму розпочався о 8.00 ранку на дистанції «Крос-похід», ІV класу протяжністю 7500 м. Участь у змаганнях взяли 20 команд. Дистанція крос-походу складена за системою «ралі». Команди проходили всі етапи відповідно до графіку у заданому напрямку. З етапів були представлені наступні: крутопохила переправа вниз, підйом спортивним способом, навісна переправа через яр, спуск по вертикальних перилах та ін. Команди показали досить високий рівень підготовки, але І місце отримала Херсонська область, Івано-Франківська область –ІІ місце, Полтавська область – ІІІ.

Змагання з велосипедного туризму проходили на двох дистанціях – «Тріал» та «Велокрос». Це особисті змагання з командним заліком об’єднані в «Комплексну дистанцію» Поставлені дистанції вимагали від учасників прояву своїх найкращих умінь подолання природних та штучних перешкод (крутий поворот, вузький проїзд, сходина, проїзд через вал, переїзд через колоду та ін.).

Першість на дистанції «Тріал» серед дівчат завоювала Карина Лиганенко, Харківська область-1. ІІ місце здобула Катерина Сокур, Кіровоградська область, ІІІ місце Анна Бехтер, Харківська область-2. Серед хлопців перемогли Володимир Шолох, Харківська область-2, ІІ місце – Давид Горб, Харківська область-1та ІІІ місце Максим Бельвендер, Рівненська область.

Перше місце на дистанції «Велокрос» серед дівчат здобула Катерина Сокур, Кіровоградська область, ІІ місце – Юлія Стасюк, Вінницька область, ІІІ – Наталія Мазурик, Волинська область. Серед хлопців перемогли Андрій Довганюк, Кіровоградська область – І місце; Станіслав Орда, Харківська область-1 – ІІ місце та Давид Горб, Харківська область-1 – ІІІ місце.