ДСНС перевірили ЦРЛ

246

Відповідно до протокольного рішення за результатами засідання КМУ від 28.03. 2018 та наказу ДСНС України від 29.03.2018 р. № 202 «Про здійснення позапланових перевірок» протягом квітня-червня п.р. співробітниками Світловодського МРВ Управління проводяться позапланові перевірки дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки у торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах, дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням на території міста Світловодська та Світловодського району.

Станом на 16 квітня здійснено перевірку Світловодської центральної районної лікарні. Проведеною перевіркою встановлено, що протягом багатьох років залишається не усуненим ряд суттєвих недоліків, які створюють загрозу виникнення пожежі, перешкоджають її гасінню та евакуації людей, а саме: будівлі хірургічного, терапевтичного, стоматологічного відділення не обладнано системою протипожежного захисту; дерев’яні елементи горищного покриття (крокви, лати) не оброблено засобами вогнезахисту, які забезпечують І групу вогнезахисної ефективності будівель хірургічного корпусу, моргу, пологового та дитячого відділення; не забезпечено виконання захисту об’єкта (будівлі) від прямих ударів блискавки та вторинних її проявів хірургічного корпусу, терапевтичного та дитячого відділення.

За результатами проведеної перевірки представниками Світловодського МРВ Управління за невиконання та порушення правил пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 2 посадові особи.

Світловодський МРВ У ДСНС України у Кіровоградській області

Поширити
"Вісті Світловодщини"