Дві перемоги на Euro Аrt Fest

20 травня у Полтаві проходив Міжнародний фестиваль-конкурс Euro Аrt Fest за головування Народного артиста України, заслуженого діяча мистецтв Германа Юрченка, голови МГО «Європейська молодіжна ліга», заслуженого діяча естрадних мистецтв України Віталія Нечитайла та керівника Продюсерського центру музичної академії Golden Sound Євгена Присяжнюка.

У розмовному жанрі Світловодщину представляли Владислав Аболмасов та Даяна Коваленко. Владислав виступав у підготовчій категорії діти 3-5 років та виборов перше місце. Даяна завоювала друге місце у віковій категорії 9-11 років.

Владиславові п’ять років, і це був його дебют на сцені. Хлопчик читав «Мойдодира» Корнія Чуковського, і його виступ дуже сподобався журі. Для Даяни Коваленко це вже не перший конкурс. Минулого року вона дебютувала на Сорочинському ярмарку, де завоювала 3 місце. Цього року дівчинка читала «Баладу про дві душі» та вірш Редьярда Кіплінга «If» мовою оригіналу. Нашим учасники надзвичайно сподобалася атмосфера фестивалю, адже цього року сюди приїхало багато дітей з усієї України. Нашим артистам, у свою чергу, припали до душі виступи молодшої групи Криворізького хореографічного колективу «Ренесанс», які теж завоювали перше місце.

Даяна Коваленко та Владислав Аболмасов, а також їхні батьки висловлюють вдячність спонсорам, які надали фінансову підтримку для участі у фестивалі. Щиро дякуємо директору заводу залізобетонних виробів Михайлу Литвиненку, директору та голові проф­кому «Кременчуцької ГЕС» філії ПАТ «Укргідроенерго» Сергію Яременку та Валентині Анпілоговій!

Ніна Сокуренко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"