Дякуємо вам, захисники!

14 жовтня поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а віднедавна – й День захисника України. З цієї нагоди біля районного пам’ятника “Борцям за Волю і Незалежність України” 11 жовтня відбувся урочистий мітинг.
Перед початком заходу хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять українських воїнів, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.
У заході взяли участь керівництво району, АТО/ООС, працівники державних установ, мешканці та гості Світловодщини.
Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди свя­та до присутніх звернулося керівництво Світловодської районної державної адміністрації та районної ради.
Перед присутніми також виступила керівниця міськрайонного центру до­помоги учасникам АТО Дарія Ільїна, яка наголосила, що пишається нашими незламними захисниками, які щоденно оберігають кордон рідної держави.
Після зворушливих слів Дарії Ільїної школярі вручили їй власноруч виготовлені обереги, які передадуть військовим.
Після урочистостей пра­цівники районного Бу­динку культури разом із представниками Світловодської РДА і волонтерами з гостинцями та святковим концертом вирушили до підшефної військової частини А-1201.
У ході урочистої частини грамотами, подяками та листами вдячності відзначили ряд військовослужбовців строкової та контрактної служби, працівників військової частини.
Від Світловодщини військовослужбовці отримали принтер.
Після офіційної частини наші артисти Олена Куциба, Юлія Мартиненко, Катерина Бутенко, Надія Грижунова та Любов Воловик подарували присутнім свої виступи.
Командування військової частини А-1201 висловлюють вдячність керівнику ФГ “Гвіса” Володимиру Грушці, приватному підприємцю Олександру Павловському, ПП “Світловодська паляниця” Анатолію Калашнику, приватному підприємцю Миколі Олійнику, церкві Християнської Віри Євангельської (старший пресвітер Володимир Бровка) та ПП “Макаров” Віктору Макарову за організацію поїздки до підшефної частини та подарунки для військовослужбовців.

Ніна Сокуренко.